Prodej rodinného domu, 130 m², pozemek 1378 m² v Lovčičkách

Lovčičky | 127 m²

ID 00033
Kontakt
rezervováno
+ provize RK

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu z roku 1960 s užitnou plochou cca 130 m2, vhodného ke kompletní rekonstrukci nebo přestavbě. Dům se nachází v klidné části obce Lovčičky 25 kilometrů od Brna. Dvoupatrový dům se sedlovou střechou je postaven z cihel a není podsklepený. Ve dvoře má několik přístaveb, celková zastavěná plocha a nádvoří je o výměře 246 m2, na které navazuje prostorná zahrada o výměře 1132 m2.
Dům disponuje dvěma podlažími a půdním prostorem. Do domu se vchází přes původní průjezd o výměře cca 26 m2, odkud se dostanete do chodby s centrálním schodištěm, dále pak do kuchyně o velikosti cca 13 m2, koupelny s vanou a WC o výměře cca 7 m2 a další místnosti za průjezdem o velikosti cca 11 m2.
Schodištěm se dostanete do patra, které je tvořeno třemi pokoji o výměrách cca 15 m2, cca 11 m2 a cca 18 m2. Ty jsou doplněny prosklenou verandou o velikosti cca 7 m2, na kterou navazuje pochozí terasa.
Schodiště dále pokračuje na půdu, ze které může být po stavebních úpravách obytné podkroví.
Rodinný dům je v původním udržovaném stavu, stropy jsou dřevěné, okna jsou původní dřevěná. Elektřina je původní v mědi. Dům je napojen na obecní vodovod. Odpadní voda je svedena do septiku, před domem je však kanalizace, na kterou je možné se připojit. Do domu je zaveden plyn. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.
Obec Lovčičky se nachází ve velmi klidné lokalitě v blízkosti přírodního parku Ždánický les, jehož okolí je známo malebnou přírodou. V obci najdete mateřskou školku, nechybějí například historické kulturní akce.

KategorieRodinné domy
LokalitaLovčičky
OkresVyškov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná127 m²
Plocha pozemku1.378 m²
Plocha zastavěná246 m²
Plocha zahrady1.132 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1960
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Lovčičky
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře