Pomoc při prodeji

S NÁMI DOBŘE PRODÁTE A K TOMU JEŠTĚ VYDĚLÁTE

Staňte se našim spoluinvestorem a mějte prodej svojí nemovitosti pevně ve svých rukou. Nabízíme vám mimořádnou příležitost, jak svoji nemovitost co nejlépe prodat, a k tomu ještě vydělat.

Náš tým se úzce specializuje na lokalitu Brna a jeho blízkého okolí. Zde se cítíme doma a umíme tak u nemovitostí dobře a přesně nastavit jejich prodejní cenu.

Tímto produktem cílíme na klienty, kteří zvažují prodej nemovitostí typu rodinného, či menšího bytového domu. Našim záměrem a cílem je zpracovat a navrhnout prodej, případnou rekonstrukci nemovitosti tak, aby její prodejní cena odpovídala vašim požadavkům.

V čem spočívá naše výjimečnost:

Především v naší profesionalitě rychlosti a individuálním přístupu ke klientovi.

Co vlastně nabízíme:

Stanovíme reálnou prodejní cenu nemovitosti. Dále její případné zhodnocení možnou rekonstrukcí, či jinou stavební úpravou. V některých případech stačí provést pouze jednoduchý právní úkon, nemovitost rozprodat po částech a docílit tak daleko vyššího výnosu z jejího prodeje.

Po celou dobu realizace záměru spojeným s prodejem vaší nemovitosti nic neplatíte, ba naopak. V případě potřeby od nás můžete čerpat finanční prostředky, které vám budou odečteny až z prodeje vaší nemovitosti.

A proč tedy s námi:

  • prodáte za nejvyšší možnou cenu
  • rozdělíme se s Vámi o zisk
  • můžete čerpat zálohu na kupní cenu
  • poskytujeme komplexní servis pod jednou střechou
  • doba realizace záměru max. 6 měsíců

Veškeré konkrétní dotazy vám rádi osobně zodpovíme v sídle naší firmy na adrese Čechyňská 8, Brno.

Manažer projektu: Mariánek Michal +420 608 904 100 / p[email protected]

Real GARANT HOME s.r.o.
Real GARANT HOME s.r.o.
Čechyňská 353/8
602 00
Brno