Hypotéky

Vážení klienti,

Jsme velmi rádi, že vám můžeme společně představit nově zřízené realitní a hypoteční centrum, které Vám na jednom místě přináší kompletní realitní a bezplatný finanční servis.

V realitně-hypotečním centru nabízíme klientům unikátní systém obsluhy, díky němuž získají maximální úsporu času a peněz.

Na jednom místě naleznete nejširší nabídku nemovitostí v celém regionu z realitní kanceláře Real GARANT a zároveň Vám profesionální hypoteční makléř GEPARD FINANCE bezplatně a kompletně zajistí to nejvýhodnější financování na trhu.

GEPARD FINANCE je jako jediná brokerská společnost na trhu partnerem všech hypotečních bank. Tato kompletní produktová nabídka, získané postavení na trhu, benefity, slevy a nejnižší poskytované úrokové sazby pro naše klienty, nám umožňují zajištění toho nejvýhodnějšího financování v bankách, které je na trhu pro klienta dostupné.

Služby realitního a hypotečního centra klientovi kupujícímu nemovitost celý proces maximálně zjednoduší a zvýhodní.

Staňte se i vy naším spokojeným klientem. Nemusíte sami vyhledávat nejvhodnější nemovitost, obcházet a porovnávat nabídky a možnosti financování jednotlivých bank. Získáte nadstandardní podmínky, ušetříte čas a peníze.

GEPARD FINANCE logo